+420 723 054 848 info@skolkavenku.cz

Učitel v Lesní mateřské školce – průvodce

Do naší lesní mateřské školy Venku hledáme novou posilu týmu. Jsme lesní školka fungující od tohoto září a jsme zapsaní v rejstříku MŠMT.

Pokud Vás láká práce s dětmi venku v přírodě a máte patřičné vzdělání, neváhejte a ozvěte se : -)

Co nabízíme? – práci na HPP/DPČ – neformální krásné pracovní prostředí – práci s komunitou rodičů a jejich dětí – možnost individuálního přístupu k dětem při počtu 8 dětí na jednoho pedagoga – dlouhodobou perspektivui, možnost školení a sebevzdělávání v lesní pedagogice- pozici vhodnou i pro absolventy.

Co požadujeme? – zkušenosti s prací s předškolními nebo mladšími školními dětmi – pedagogické vzdělání (předškolní pedagogika, speciální pedagogika…) podle zákona – respektující přístup k dětem – dobrou psychickou, fyzickou a zdravotní kondici pro každodenní práci venku za každého počasí – aktivní vztah k přírodě – schopnost umět si poradit s nečekanými a novými situacemi – praxe s uměleckými aktivitami dětí vítána (zpěv, kresba, ruční tvorba, tanec, hra na hudební nástroj, divadlo)

Minimální kvalifikace:

pedagogické vzdělání jako učitel mateřské školy, vychovatel, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako všeobecná sestra, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako dětská sestra, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako zdravotnický asistent, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako porodní asistent, zdravotnicky zaměřené vzdělání jako zdravotnický záchranář, kvalifikace chůva.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás mezi sebou uvítáme.

Bližší informace u koordinátorky Karolíny Kostínkové na čísle 723 054 848